Akupunktur Malzemeleri

Sırala:
Göster:
 • 0,22x13mm Akupunktur İğnesi 200 Adet
  59,90TL
  AKUPUNKTUR KURU İĞNE 200 ADET  SADECE PROFÖSYONEL KULLANIM İÇİNDİR İĞNELER TEK TEK STERİL AMBALAJINDADIR TEK TEK İĞNELER TÜPLERİN İÇİNDE VE KULLANIM KLAVUZU İLE BİRLİKTEDİR AKUPUNKTUR İĞNELERİNİN KULLANIMI OLDUKÇA KOLAYDIR STERİL İĞNE PAKEDİ AÇILMIŞ İSE KULLANILMAMLIDIR K..
 • 0,25x25mm Akupunktur İğnesi 200 Adet
  59,90TL
  AKUPUNKTUR KURU İĞNE 200 ADET  SADECE PROFSYONEL KULLANIM İÇİNDİR İĞNELER TEK TEK STERİL AMBALAJINDADIR TEK TEK İĞNELER TÜPLERİN İÇİNDE VE KULLANIM KLAVUZU İLE BİRLİKTEDİR AKUPUNKTUR İĞNELERİNİN KULLANIMI OLDUKÇA KOLAYDIR STERİL İĞNE PAKEDİ AÇILMIŞ İSE KULLANILMAMLIDIR KUTU İÇ..
 • Akupunktur Kulak İğnesi Press Needle
  52,90TL
  AKUPUNKTUR KULAK İĞNESİ PRESS NEEDLE KUTU İÇERİSİNDE 200 ADET İĞNE BULUNMAKTADIR AKUPUNKTUR İĞNELERİ ÇİFT FLASTERLİDİR. ..
 • Akupunktur Noktaları için Kulak Maketi
  150,00TL
  Kulak akupunktur noktalarını gösteren insan kulak anatomisine uygun kulak maketidir. Akupunktur terapistleri ve doktorları tarafından tercih edilmektedir. Muayene odanıza farklı bir hava katmak içinde bu maketi bulundurabilirsiniz. 22 CM uzunluğunda ve sert plastikten imal edilmiştir. Ye..
 • Akupunktur Rulo Moksa (MOXA) Kutuludur
  45,00TL
  Akupunktur Puro Moksa (MOXA) Rulo şeklinde ve kutusunda 200 adet bulunmaktadır. Geleneksen akupunktur tedavi yöntemleri arasında bulunmaktadır. Uzman akupunkturistler tarafından uygulanmaktadır. ..
 • Ear Seeds Akupunktur İğnesi 200 Adet
  75,00TL
  Kutu içeresinde 200 Adet bulunmaktadır. ..
 • Magnetic Pellet Akupunktur İğnesi
  57,00TL
  Kutu içeresinde 200 Adet bulunmaktadır. ..
 • Tam Boy Akupunktur Noktaları Maket 50 Cm
  230,00TL
  Toptan Hacamat Seti Akupunktur Noktaları Maketi Vücuttaki tüm noktaları gösterip tam boy insan vücudu şelinde olup 50 cm dir. Baş ve boyun, göğüs kafesi, baldırlar, ayak kısacası tüm vücut akupunktur noktalarına bu maket sayesinde ulaşabilirsiniz. Maketin sabit durması için masaüstü ayakla..